PIELGRZYMKA – SANKTUARIA WŁOCH 16 – 23 sierpień 2023 r.

 

1 dzień – Wyjazd z Poznania godz. 5.00, po drodze nawiedzenie Kahlenberg (Wiedeń), Msza święta, przejazd do Udine, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień – śniadanie, przejazd do Padwy, Msza św. w Sanktuarium św. Antoniego, zwiedzanie Sanktuarium św. Antoniego, Bazyliki św. Justyny i klasztoru oo. Kapucynów, miejsce życia, śmierci i sanktuarium św. Leopolda Mandica, przejazd do Rivotorto, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień – śniadania, przejazd do Asyżu, Msza św. w Świętym Konwencie, zwiedzanie Konwentu i bazyliki św. Franciszka, spacer ulicami Asyżu i przejście do klasztoru św. Klary (zwiedzanie), przejazd do Fiuggi, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień – śniadanie, Przejazd do Rzymu, zwiedzanie czterech Bazylik Większych, dodatkowo kościoła św. Alfonsa (Ikona Matki Bożej Nieostającej Pomocy) i część starożytnego Rzymu, powrót do Fiuggi, nocleg, obiadokolacja.

5 dzień – śniadanie, Przejazd do Neapolu, zwiedzania katedry z relikwiami św. Januarego, kościoła św. Józefa dei Vecchi i Matki Bożej z Lourdes z grobem ks. Dolindo, przejazd do Pompei, zwiedzanie Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej, przejazd do Pietrelciny, zwiedzanie miasteczka, przejazd do San Giovanni Rotondo, obiadokolacja, nocleg.

6 dzień – śniadanie, wyjazd do Mont San Angelo, nawiedzenie Sanktuarium św. Michała, powrót do San Giovanni Rotondo i zwiedzanie miejsc związanych z życiem o. Pio, po południu możliwość odpoczynku nad morzem, obiadokolacja, nocleg.

7 dzień – śniadania, przejazd do Manopello, nawiedzenie relikwii Oblicza Zbawiciela, przejazd do Loreto, nawiedzenie sanktuarium Domku nazaretańskiego, polskiego cmentarza, przejazd na nocleg do Udine, obiadokolacja, nocleg.

8 dzień – Msza św., śniadanie, powrót do Polski.