34. Festiwal Młodych w Medjugorje!

Pojedź z AJIM na 34. Festiwal Młodych w Medjugorje!

Bardzo się cieszymy że również w tym roku będziemy uczestniczyli w wyjątkowym wydarzeniu jakim jest Festiwal Młodych w Medjugorje. Odbędzie się już po raz 34-ty, a w tym roku hasłem przewodnim będą słowa z Ewangelii według św. Mateusza „Oto Moja Matka i Moi Bracia!” [12,49]

Wyruszamy z Poznania z samego rana w sobotę 22.07, aby następnie zabrać osoby które dosiądą we Wrocławiu na czele z dobrze znanym i lubianym opiekunem duchowym pielgrzymki ojcem Krzysztofem Piskorzem OCD. We Wrocławiu weźmiemy udział we wspólnej Eucharystii, a następnie ruszymy do Medjugorje.

Nasz pensjonat jest położony przy samych Niebieskich Krzyżach przy Podbrdo więc będzie to wyjątkowy czas aby wieczorami spędzać czas w miejscu gdzie się wszystko zaczęło 😉

Pojedziemy też na Mszę Św. do Tihaliny gdzie znajduje się przepiękna figura Królowej Pokoju. Jednego dnia wyjedziemy nad morze Adriatyckie aby wielbić Boga poprzez korzystanie z uroków natury w duchu św. Franciszka.

Polecamy serdecznie ten czas łaski i zapraszamy na nasz pokład 😉 Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Pozdrawiam,
Szymon Grzechulski
tel. 601 556 345
info@ajim.pl