Nowa płyta Apostolatu Jezusa i Maryi pt.: „Psalmy”

Dziękujemy Bogu za nagranie 12-tej płyty Apostolatu Jezusa i Maryi pt.: „Psalmy”. Królowa Pokoju w Medjugorie daje nam „5 kamieni” do walki ze złym duchem. Jednym z nich jest codzienne czytanie i rozważanie Pisma Świętego.

Psalmy to nieodłączna część liturgii słowa podczas Mszy Świętej, którą modlimy się w Kościele na co dzień, co podkreśla ważność Psałterza jako księgi modlitwy.

Jako AJIM zdecydowaliśmy się opracować autorską interpretację 15-tu wybranych psalmów, aby przybliżać je innym, wykorzystując zdolności, jakimi Pan Bóg nas obdarował. Praca nad płytą zajęła nam ponad rok czasu, gdzie większość pomysłów i natchnień zrodziła się podczas warsztatów kreatywno-muzycznych które miały miejsce w domu Królowej Pokoju w Poznaniu.

Wielkie podziękowania należą się wszystkim zaangażowanym w ten projekt:

Piotrowi Nowakowi za jego wielki talent wokalny oraz za to że jak zawsze przygotował wspaniałe aranżacje muzyczne i to właśnie w jego studiu nagrań narodziło się 12-te dziecko Apostolatu.

Anastazji Nowak za Jej wiele ciekawych pomysłów i inspiracji podczas „burzy mózgów” oraz niesamowity talent wokalny.

Iwonce Bąk, która pomimo rodzicielskich obowiązków zdecydowała się poprowadzić organizacyjnie ten autorski AJIM-owy projekt. Finalny efekt tej płyty to duża zasługa Iwonki, która wykazała się talentem kreatywnym i redakcyjno-tekstowym przy powstawaniu i opracowaniu treści poszczególnych psalmów.

Oczywiście wielki szacunek należy się naszej Juleczce, która i tym razem ubogaciła naszą płytę swoim pięknym głosem i talentem.

Błogosławieństwa kapłańskiego udzielił na końcu płyty, ojciec Nikola Tandara, monfortanin, który posługuje w Częstochowie.

Wierzymy że płyta przyniesie Wam wiele radości i umocni w drodze do Nieba+

Płyta do odsłuchania w sklepie.